Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Oradea
Oradea, Bihor

Performanţele elevilor

 

 

 

 

 

 

Rezultatele absolvenților claselor a VIII-a din promoția 2016, la Evaluarea Națională
nr.crt. Numele și prenumele Liceul unde a fost admis/ă Profilul Media EN Media lb. română Media la matem
1 ŢICRA R. ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 10 10 10
2 VIDICAN A. GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 9.75 10 9.5
3 PAUL P. NICOLETA ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Matematică-Informatică 9.55 10 9.1
4 ŞPAN D. DARIA VOICHIŢA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Matematică-Informatică 9.35 9.9 8.8
5 MIHUŢA N. ANDREEA ROXANA LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 9.17 9.8 8.55
6 OŞVAT C. CĂTĂLINA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Matematică-Informatică 9.02 9.6 8.45
7 DOMOCOŞ D. DENISA COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Matematică-Informatică 8.95 9.7 8.2
8 MIHOCAS A. STEFAN LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA Matematică-Informatică 8.95 9 8.9
9 ANGHEL A. CĂTĂLIN TUDOR COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Matematică-Informatică 8.92 9.7 8.15
10 MANEA-SEICA G. AMALIA MARIA LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 8.87 9.75 8
11 PERE A. MARCUS RICHARD COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Matematică-Informatică 8.75 9 8.5
12 FLORE M. ALEXANDRU DAVID LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA Matematică-Informatică 8.67 8.8 8.55
13 TULEU P. CLAUDIU DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Ştiinţe Sociale 8.45 9.6 7.3
14 KIMPAN D. MIHAI RAUL LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA Matematică-Informatică 8.3 8.25 8.35
15 TATARUCA C. STEFAN LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA Matematică-Informatică 8.2 8.2 8.2
16 ONACA T. TEODORA CRISTINA LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA Matematică-Informatică 8.07 8.15 8
17 DEAC I. RAZVAN IONUT COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 7.92 8.65 7.2
18 HODIŞAN D. SIANCA CRISTINA LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA Ştiinţe Sociale 7.92 8.3 7.55
19 MIHES I. ANDREI GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 7.87 8 7.75
20 BONDAR D. CANA LUISA LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA Filologie 7.85 9.4 6.3
21 OLTEAN C. ŞTEFANIA CIPRIANA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA Filologie 7.57 8.35 6.8
22 RATIU A. BIANCA ANAMARIA LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA Filologie 7.55 9.3 5.8
23 TARAU T. TEODOR FLORIN LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA Matematică-Informatică 7.27 8.25 6.3
24 SFÎRLEA V. MARIA VIORICA COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 7.25 8.75 5.75
25 PANTEA C. ALEX RAMON COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 7.22 7.6 6.85
26 COSTIN H. CARINA LAVINIA IOANA LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA Matematică-Informatică 7.2 7.05 7.35
27 BLAGA S. RAUL MIHNEA COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Turism şi alimentaţie 7.02 7.65 6.4
28 SABAU A. KARINA CAMELIA IOANA COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 6.9 6.75 7.05
29 LUNCAN C. DENISA LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA Ştiinţe ale Naturii 6.9 7.5 6.3
30 GOMBOŞ F. DAVID OCTAV COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Comerţ 6.87 8.25 5.5
31 DEMIAN M. ADRIAN ALIN COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Comerţ 6.7 6.1 7.3
32 CHEREGI F. FLORIN ALEXANDRU COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 6.67 7.55 5.8
33 TICARAT G. ANDREI RAUL COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Economic 6.55 7.4 5.7
34 BOROS P. SEBASTIAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA Electromecanică 6.32 6.55 6.1
35 TASNADE A. DENISA ANAMARIA COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 6.32 7.25 5.4
36 MATEAŞ I. SEBASTIAN IOAN COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA Economic 6.12 5.75 6.5
37 BREBAN I. VALENTIN SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA Electric 5.95 6.2 5.7
38 VINTER M. ALEXANDRU NICUSOR COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Estetica şi igiena corpului omenesc 5.62 6.8 4.45
39 TOTOREAN C. GEORGE MARIAN COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Economic 5.57 6.9 4.25
40 REŞTE A. ANTONIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Economic 5.52 7.35 3.7
41 HUSZTI V. SEBASTIAN PETER COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Turism şi alimentaţie 5.42 6.3 4.55
42 BOROŞ M. IONUŢ ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA Industrie textilă şi pielărie 5.42 5.6 5.25
43 ARDELEAN A. EMANUEL ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA Electric 4.57 6.2 2.95
44 BROINAŞ D. OCTAVIAN FLORIN COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA Industrie alimentară 4.2 5 3.4
45 IGNA S. ROBERT STEFAN COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA Electronică automatizări 2.8 3.3 2.3