Grupul Scolar Marasesti
Marasesti, Vrancea

Profesorii noştri

Director: Mocanu Stefan- gradul I, titular
Director adjunct: Munteanu Maria - gradul I, titular
Dumitrascu Gabriela - limba şi literatura română - definitivat, titular
Amariei Roxana - limba şi literatura română - definitivat, suplinitor calificat
Opait Anca - limba şi literatura română - doctor, debutant - suplinitor calificat
Iacob Daniela - limba engleză - definitiv, titular
Ionita Diana - limba engleză - debutant, suplinitor calificat
Serbu Lavinia - limbafranceză - definitivat, titular
Broina Anca - limba franceză - definitivat, suplinitor calificat
Oancia Silvia - matematică - gradul I, titular
Cucoanes Marian - matematică - gradul II, titular
Bucur Mioara - matematică -definitiv, titular
Zota Maria Magdalena - matematică -gradul II, titular
Murariu Gabriela Cremona - informatică - definitiv, titular
Luca Mioara - informatică - definitiv, suplinitor calificat
Gheorghita Aurelia - fizică - gardadul II, suplinitor calificat
Iankovszky cristina - fizică-informatică - gradul I, titular
Munteanu Simona - fizică - definitiv,  suplinitor calificat
Sarivan Silvia - chimie - gradul I, titular
Romanescu Maria - biologie - gradul I, titular
Burlacu Sanda - istorie - gradul II, titular
Radu Emil - geografie - gradul I, titular
Bostan Ionut - geografie- istorie - definitiv, suplinitor calificat
Luca Marian -socio-umane - definitiv, suplinitor calificat
Bardas Cristinel - religie - definitiv, titular
Pionescu Catalin - educaţie fizică şi sport - definitiv, titular
Costache Emilia - educaţie fizică şi sport - definitiv, suplinitor calificat
Mocanu Viorica - educaţie tehnologică - discipline de specialitate (ecologie) - gradul I, titular
Anghel Lavinia - discipline de specialitate (ecologie)- gradul I, suplinitor calificat
Lupu Mirela - discipline de specialitate(servicii) - debutant, suplinitor calificat
Micu Gabriel - discipline de specialitate(servicii) - debutant, suplinitor calificat
Ciubotaru Mircea - discipline de specialitate (electrotehnică, electric) - gradul II, titular
Bordeiu Rodica - discipline de specialitate (textile) - gradul II, titular
Guguianu Germina - psiholog - Consiliere şcolară - definitiv, titular
Opait Ovidiu - educaţie plastică - debutant, suplinitor calificat
Pleşa Cornel - educaţie muzicală -            , suplinitor calificat
Padure Marian - maistru, gradul II, titular

Ene Lorena - limba şi literatura română - definitiv, suplinitor calificat