Liceul Teoretic "Ion Agarbiceanu" Jibou
Jibou, Salaj
Performanţele elevilor
REZULTATE OLIMPIADĂ
FAZA JUDEŢEANĂ
2008-2009
LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
BĂLAIE DANA | a X-a | Premiul II | Chiş Liviu |
OPRIŞ DIANA | a X-a | Menţiune | Chiş Liviu |
GHIURCO ANDRADA | a X-a | Menţiune | Chiş Liviu |
MATEMATICĂ
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
ILIŞ DAN RĂZVAN | a X-a | Premiul I | Sâmpălean Liviu |
BIOLOGIE
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
PAŞCA GINA IULIA | a X-a | Premiul II | Sicora Ionel |
INDRIEŞ CĂTĂLINA | a X-a | Menţiune | Turcu Lucreţia |
CHIMIE
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
COZMA EMIMA | a IX-a | Menţiune | Lodin Traian |
ILIEŞ DAN RĂZVAN | a X-a | Premiul III | Sâmpălean Elvira |
INDRIEŞ CĂTĂLINA | a X-a | Menţiune | Sâmpălean Elvira |
POP CRISTIANA | a XI-a | Menţiune | Tarba Ioan |
POP TABITA | a XI-a | Menţiune | Tarba Ioan |
GEOGRAFIE
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
BĂLAIE DANA | a X-a | Premiul I | Rus Ioan |
DAROCZI MIHAI | a XII-a | Premiul I | Rus Ioan |
RAD TIMEEA | a XII-a | Menţiune | Rus Ioan |
ISTORIE
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
MOŞ RALUCA | a IX-a | Premiul III | Ciocan Ioan |
SAVA ALINA | a X-a | Menţiune | Ciocan Ioan |
MUREŞAN ANDA | a XI-a | Menţiune | Varga Victor |
BODEA COSMIN | a XI-a | Menţiune | Varga Victor |
MĂSĂLAR IULIA | a XII-a | Premiul I | Varga Victor |
OSZVATH IULIA | a XII-a | Menţiune | Varga Victor |
LIMBA ENGLEZĂ
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
MOŞ ILEANA | a IX-a | Menţiune | Dârjan Dana |
COSTE DANIEL | a X-a | Premiul I | Dârjan Dana |
DEAK RENATA | a X-a | Premiul I | Dârjan Dana |
SILAGHI IOANA | a XI-a | Premiul I | Dârjan Dana |
BRAD GYORY | a XI-a | Menţiune | Dârjan Dana |
LIMBA FRANCEZĂ
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
MICLEA MONICA | a IX-a | Menţiune | Zaharie Diana |
COZMA EMIMA | a IX-a | Menţiune | Zaharie Diana |
DEAK RENATA | a X-a | Premiul I | Dârjan Dana |
BĂLAIE DANA | a X-a | Premiul III | Dârjan Dana |
TEGLAŞ ROXANA | a X-a | Menţiune | Dârjan Dana |
GHIURCO ANDRADA | a X-a | Menţiune | Dârjan Dana |
OPRIŞ BIANCA | a X-a | Menţiune | Dârjan Dana |
SILAGHI IOANA | a XI-a | Menţiune | Cherecheş Aura |
BERCHIŞ IOANA | a XII-a | Premiul I | Tarba Victoria |
RELIGIE
| |||
Nume şi prenume elev | Clasa | Premiul/Menţiune | Prof pregătitor |
DAVID ANAMARIA | a IX-a | Premiul II | Mureşan Cristina |
TEGLAŞ ROXANA | a XI-a | Premiul III | Mureşan Cristina |
ROMAN MARIA | a XI-a | Menţiune | Mureşan Cristina |