Scoala Gimnaziala Aninoasa
Aninoasa, Gorj

Profesorii noştri

Incadrarea cu personal didactic de predare in anul scolar 2015 / 2016





Nr.  crt.

Numele şi prenumele

Gr.  did.

Unitatea de invatamant unde functioneaza *

Componenţa postului / normei didactice -disciplinele predate, clase, nr ore (norma de baza) **

Statutul (titular/ suplinitor/ asociatl/ completare / detasare

0

1

6

8

10

12

1

BUNAIASU CRISTIANA

II

Gradinita cu program normal Aninoasa

Educatoare- grupa combinata

TITULAR

2

NANU IOANA RAMONA

II

Gradinita cu program normal Groserea

Educatoare- grupa combinata

TITULAR

3

SIRBU ELENA

II

Gradinita cu program normal Costesti nr. 1

Educatoare- grupa combinata

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

4

POPESCU ALEXANDRA DANIELA

Deb.

Gradinita cu program normal Costesti nr. 2

Educatoare- grupa combinata

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

5

PUFU ANDREEA MIHAELA

def.

Gradinita cu program normal Sterpoaia  nr.1

Educatoare- grupa combinata

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

6

PETRACHE SIMONA  CORINA

def.

Gradinita cu program normal Sterpoaia  nr.2

Educatoare- grupa combinata

TITULAR

7

MARGARIT ILIE

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa

cls. PREGATITOARE-  III

TITULAR

8

HANU GHEORGHE

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa

CLS.I

TITULAR

9

KISIM LUCIA

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa

CLS II-IV

TITULAR

10

TRUICA MARIA DORINA

II

Scoala Gimnaziala Groserea

cls. PREGATITOARE-  III

TITULAR

11

CIRCIUMARU ILEANA

def.

Scoala Gimnaziala Groserea

CLS I-II-IV

TITULAR

12

COARA ELISABETA

I

Scoala Primara nr. 1 Costesti

cls. II-IV

TITULAR

13

POPESCU MARIA

I

Scoala Primara nr. 1 Costesti

cls. PREGATITOARE- I- IIIA

TITULAR

14

FRENTESCU ION

II

Scoala Primara nr. 2 Costesti

CLS. I-III

TITULAR

15

JUGRAVU IONELA CRISTINA

def.

Scoala Primara nr. 2 Costesti

CLS PREGATITOARE-III

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

16

MANEA ELENA LARISA

Deb.

Scoala Gimnaziala Sterpoaia

Cls. preg-I- II-IV

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

17

ISTRATIE DORINA

I

Scoala Primara nr. 2 Sterpoaia

CLS.PREGATITOARE-I

TITULAR

18

ISTRATIE GHEORGHE

I

Scoala Primara nr. 2 Sterpoaia

CLS.II-III-IV

TITULAR

19

GARAIACU CORNEL CONSTANTIN

II

Scoala Gimnaziala Groserea

LRO TC V- 5 ORE, VI-4 ORE, VII-4 ORE, VIII-4 ORE, LLA VIII- 1 ORA           TOTAL : 18 ORE

TITULAR

20

NEGREA IULIANA MADALINA

Def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa + Scoala Gimnaziala Sterpoaia

LRO TC VI-4 ORE, LRO VII-4 ORE, LRO SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA LRO TC V-5 ORE, LRO TC VIII- 4 ORE,  LLA TC VIII-1 ORA,                                           TOTAL : 18 ORE.

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

21

COSTESCU EMILIA MIHAELA

Deb.

Scoala Gimnaziala Sterpoaia+ Scoala Gimnaziala Aninoasa

SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA LRO TC   VII-4 ORE, LRO CDS VII-1 ORA, EDP TC V= 1 ORA,  EDP  TC VI-1 ORA,                                 SCOALA GIMNAZIALA  ANINOASA LRO CDA VI - 1 ORA,  EDP TCVII-1 ORA. TOTAL :9ORE

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

22

BALOI ELENA CLAUDIA

Def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea+ Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA LEN TC VI-2 ORE, LEN VII-2 ORE. SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA LEN TC V-2 ORE, LEN TC VI-2 ORE, LEN TC VII-2 ORE, LEN TC VIII-2 ORE , SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA LEN TC V-2 ORE, LEN TC VII-2 ORE, LEN TC VIII- 2 ORE TOTAL : 18 ORE

TITULAR

23

COJOCARU ANDREEA PATRICIA

deb.

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea + Scoala Gimnaziala Sterpoaia+ Scoala Primara Costesti 1+ Scoala Primara Costesti 2+ Scoala Primara Sterpoaia 2

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA LEN TC II-IV- 2 ORE SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA LEN TC PRE,-III- 2 ORE, LEN TC I-II- IV-2 ORE  SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA LEN TC PRE, I, II-IV- 2 ORE           SCOALA PRIMARA NR. 1 COSTESTI LEN TC PREG.I-III- 2 ORE, LEN TC II-IV- 2 ORE  SCOALA PRIMARA NR. 2 COSTESTI LEN TC PREG-II- 1 ORE, LEN TC I-III- 2 ORE SCOALA PRIMARA NR. 2 STERPOAIA LEN TC PREG.I- 1 ORA, LEN TC II-III-IV- 2  TOTAL : 18 ORE

Suplinitor repartizat  de ISJ

24

CINCA EUGENIA

def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa+ Scoala Gimnaziala Groserea+ Scoala Gimnaziala  Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA LFR TC VI-2 ORE  LFR TC VII-2 ORE                                   SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA LFR TC V-2 ORE, LFR TC VI-2 ORE, LFR TC VII-2 ORE, LFR TC VIII-2 ORE, SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA LFR TC V-2 ORE, LFR TC VII-2 ORE, LFR TC VIII-2 ORE TOTAL : 18 ORE

TITULAR

25

MARGARIT VICTORIA

def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa

 

Cadru didactic asociat

26

PETROI IRINA

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa + Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA MAT TC VI-4 ORE, MAT TC VII-4 ORE, MAT CDS VII= 1 ORA                                                        SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA MAT TC VII-4 ORE,MAT CDS  VII-1 ORA   MAT TC VIII-4 ORE, TOTAL : 18 ORE

TITULAR

27

COJOCARU ELENA ADRIANA

deb.

Scoala Gimnaziala Groserea

MAT TC V-4 ORE, MAT TC VI-4 ORE  TOTAL = 8 ORE

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

28

PETROI ALEXANDRU

I

Scoala Gimnaziala Groserea

MAT TC VIII-4 ORE, MAT TC VII-2 ORE  TOTAL = 6 ORE

TITULAR

29

LASUSCHEVICI ELENA DANIELA

Def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea +Scoala gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA FIZ TC VI-2 ORE, FIZ TC VII- 2 ORE                     SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA CHI TC VIII-2 ORE, FIZ TC VI- 2 ORE, FIZ TC VII- 2 ORE, FIZ TC VIII- 2 ORE SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA FIZ TC VII- 2 ORE, FIZ TC  VIII- 2 ORE, CHI TC VIII- 2 ORE  TOTAL : 18 ORE

Supliniyor repartizat de unitatea scolara

30

PUIU IULIANA DOINITA

II

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea  + Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA BIO TC VI-2 ORE, BIO TC VII-2 ORE,  CHI TC VII- 2 ORE                       SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA BIO TC V-1 ORA, BIO TC VI-2 ORE, BIO TC VII-2 ORE, BIO TC VIII-1 ORA,   CHI TC VII- 2 ORE,                    SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA BIO TC V-1 ORA, BIO TC VII-2 ORE, BIO TC VIII-1 ORA TOTAL : 18 ORE

TITULAR

31

MITRICA FLORIANA OANA

II

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea  + Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA IST TC VI-2 ORE, IST TC VII-1 ORA,  CCI TC VII-1 ORA   SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA IST TC V-1 ORA, IST TC VI-2 ORE, IST TC VII-1 ORA, IST TC VIII-2 ORE , CCI TC VII- 1 ORA, CCI TC VIII-1 ORA, SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA IST TC V-1 ORA, IST TC VII-1 ORA, IST TC VIII-2 ORE, CCI TC VII- 1 ORA, CCI  TC VIII- 1 ORA                                            TOTAL : 18 ORE

TITULAR

32

FIRESCU CATALIN

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa+Scoala Gimnaziala Groserea  + Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA GEO TC VI-1 ORA, GEO TC VII-1 ORA.                                               SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA GEO TC V -1 ORA, GEO TC VI-1 ORA, GEO TC VII-1 ORE, GEO TC VIII-2 ORE, SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA GEO TC V- 1 ORA, GEO TC VII-1 ORA,   GEO TC VIII- 2 ORE                                                                                TOTAL : 11 ORE

TITULAR

33

VOINESCU CORNELIA

II

Scoala Gimnaziala Aninoasa+ Scoala Gimnaziala Groserea+ Scoala Gimnaziala Sterpoaia+ Scoala Primara nr. 1 Costesti+ Scoala Primara nr. 2 Costesti+ Scoala Primara nr. 2 Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA EDR TC  PREG- III-1 ORA, EDR TC I-1 ORA, EDR TC II-IV-1 ORA, EDR TC VI-1 ORA, EDR TC VII-1 ORA                                                SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA EDR PREG-III-1 ORA, EDR TCI- II-IV-1 ORA, EDR TC V-1 ORA, EDR TC VI-1 ORA, EDR TC VII-1, EDR TC VIII- 1 ORA ,    SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA EDR PREG-I-II-IV-1 ORA, EDR TC V-1 ORA, EDR TC VII-1, EDR TC VIII- 1 ORA , SCOALA PRIMARA NR. 1 COSTESTI EDR TC PREG-I-III-1 ORA, SCOALA PRIMARA NR. 2 STERPOAIA EDR TC PREG-I- 1 ORA, EDR TCII- III-IV- 1 ORA                                                             TOTAL : 18 ORE

TITULAR

34

PETRACHE ILONA

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa+ Scoala Gimnaziala Groserea+ Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA EDT TC VI-1 ORA, EDT TC VII-1 ORA,                               SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA EDT TC V-1 ORA, EDT CDS V -1 ORA,  EDT TC VI-1 ORA, EDT TC VII-1 ORA, EDT TC VIII-1 ORA,  SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA EDT TC V-1 ORA, EDT CDS V- 1 ORA,  EDT TC VII- 1ORA, EDT TC VIII- 1 ORA, EDP CDS  VIII- 0,5 ORE, EDM CDS VIII- 0,5 ORE                                          TOTAL : 12 ORE

TITULAR

35

CAMPEANU MARIN

I

Scoala Gimnaziala Aninoasa

EDF TC PREG- III-2 ORE,  EDF TC I- 2 ORE, EDF TC II-IV-2 ORE, EDF TC V-2 ORE, EDF TC VII-1 ORA                        TOTAL : 9 ORE

TITULAR

36

DOLCESCU ELENA MADALINA

II

Scoala Gimnaziala Groserea+ Scoala Gimnaziala Sterpoaia+ Scoala Primara nr. 2 Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA EDF TC PRE-III-2 ORE EDF TCI- II-IV-2 ORE EDF TC V-2 ORE, EDF TC VI-2 ORE, EDF TC VII-2 ORE,   EDF TC VIII-1 ORA                                                           SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA EDF TC PREG-I-IV-2 ORE, EDF TC V-2 ORE, EDF TC VII-2 ORE,  EDF TC VIII- 1 ORA TOTAL :18 ORE

TITULAR

37

ECOBICI MARIUS NICOLAE

deb.

Scoala Primara nr. 1 Costesti+ Scoala Primara nr. 2 Costesti

SCOALA PRIMARA NR. 1 COSTESTI EDF TC PREG,I-III-2 ORE EDF TC II-IV-2 ORE                                                       SCOALA PRIMARA NE 2 COSTESTI EDF TC PREG-II-2 ORE EDF TC I-III-2 ORE                                                               TOTAL : 8 ORE

Suplinitor repartizat de unitatea scolara

38

DRAGOMIRESCU COSMIN VASILE

def.

Scoala Gimnaziala Aninoasa+ Scoala Gimnaziala Grosrea+ Scoala Gimnaziala Sterpoaia

SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA EDM TC VI-1 ORA, EDP TC VII-1 ORA,                                                               SCOALA GIMNAZIALA GROSEREA EDM TC V-1 ORA, EDM TC VI-1 ORA, EDM TC VII-1 ORA, EDM TC VIII-0,5 ORE, EDP TC VIII-0,5 ORE                            SCOALA GIMNAZIALA STERPOAIA EDM TC V-1 ORA, EDM TC VII-1 ORA                             TOTAL : 8 ORE

Suplinitor repartizat de ISJ Gorj

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR :

Secretar şef : 1 normă : Victoria Mărgărit

Contabil şef : 0.5 normă : Ileana Luminiţa Bobină

Bibliotecar :

Şcoala Gimnazială Aninoasa: 0.25 cumul : Kisîm Lucia

Şcoala Gimnazială Groşerea: 0.25 cumul: Gărăiacu Cornel Constantin

Şcoala Gimnaziala Sterpoaia: 0.13 cumul : Puiu Iuliana Doiniţa

PERSONAL NEDIDACTIC:

Îngrijitor : Şcoala Gimnazială Aninoasa+ Grădiniţa  Aninoasa : 1 normă :Fenici Elena

Şcoala Gimnazială Groşerea+ Grădiniţa Groşerea : 1 normă : Drăguşin Catalina

Şcoala Gimnaziala Sterpoaia+Şcoala Primară nr. 2 Sterpoaia : 1 normă : Popa Elena

Şcoala Primara nr. 2 Costeşti+ Grădiniţa nr. 2 Costeşti  : 0.25 normă : Costoiu Ruxandra

Muncitor calificat/ fochist :

Şcoala Primară nr. 1 Costeşti + Şcoala Primară nr. 2 Costeşti : 1 normă :Golumbeanu Daniela