Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina
Slatina, Olt
Performanţele elevilor
OLIMPIADA INTERDISCIPLINARĂ TEHNICĂ– FAZA JUDEŢEANĂ
Clasa a XI-a ruta directă
Tehnician instalaţii electrice
* Nae Petrişor - locul I
* Istrate Leonard - locul II
* Fulgan Marian - locul III
Tehnician în automatizări
* Şerban Cosmin - locul I
* Boroi Corina - locul III
Tehnician mecatronist
* Bădiloiu Costin - locul III
Tehnician chimist de laborator
* Ghiţurin Camelia - locul I
* Găină Adrian - locul III
Clasa a XII-a ruta directă
Tehnician în automatizări
* Bucura Mirela Elena - locul I
* Vîja Alexandru - locul II
Tehnician instalaţii elctrice
* Trică Mihai - locul I
* Fudulu Alexandru - locul II
Tehnician operator tehnică de calcul
* Bondoc Daniel - locul I
* Guinea Dumitru - locul II
Clasa a XII-a ruta progresivă
Tehnician electrotehnist
* Nicorescu Claudiu - locul I
* Vărzaru Constantin - locul II
Clasa a X-a liceu ruta directă
Profil tehnic
* Gaiţă Georgian - locul I
* Maria Luminiţa - locul III
Profil Resurse naturale şi protecţia mediului
* Găină Adrian Gabriel - locul II
* Ghiţurin Camelia - locul IV
Concursul pe meserii faza judeţeană
Calificarea : electrician exploatare medie şi joasă tensiune
* Preoteasa Andu Ştefan - locul I
* Stan Ionuţ Bogdan - locul II
* Nicu Ionel Adrian - locul III
Calificarea : Electronist aparate şi echipamente de automatizare
* Ion Lică Cătălin - locul I
* Vărzaru Florin - locul III
* Epure Alin - locul IV
Calificarea : Mecanic auto
* Mogoş Robert locul II
Calificarea : Sudor
o Vărzaru Daniel locul II
Clasa a XI-a ruta directă
Tehnician instalaţii electrice
* Nae Petrişor - locul I
* Istrate Leonard - locul II
* Fulgan Marian - locul III
Tehnician în automatizări
* Şerban Cosmin - locul I
* Boroi Corina - locul III
Tehnician mecatronist
* Bădiloiu Costin - locul III
Tehnician chimist de laborator
* Ghiţurin Camelia - locul I
* Găină Adrian - locul III
Clasa a XII-a ruta directă
Tehnician în automatizări
* Bucura Mirela Elena - locul I
* Vîja Alexandru - locul II
Tehnician instalaţii elctrice
* Trică Mihai - locul I
* Fudulu Alexandru - locul II
Tehnician operator tehnică de calcul
* Bondoc Daniel - locul I
* Guinea Dumitru - locul II
Clasa a XII-a ruta progresivă
Tehnician electrotehnist
* Nicorescu Claudiu - locul I
* Vărzaru Constantin - locul II
Clasa a X-a liceu ruta directă
Profil tehnic
* Gaiţă Georgian - locul I
* Maria Luminiţa - locul III
Profil Resurse naturale şi protecţia mediului
* Găină Adrian Gabriel - locul II
* Ghiţurin Camelia - locul IV
Concursul pe meserii faza judeţeană
Calificarea : electrician exploatare medie şi joasă tensiune
* Preoteasa Andu Ştefan - locul I
* Stan Ionuţ Bogdan - locul II
* Nicu Ionel Adrian - locul III
Calificarea : Electronist aparate şi echipamente de automatizare
* Ion Lică Cătălin - locul I
* Vărzaru Florin - locul III
* Epure Alin - locul IV
Calificarea : Mecanic auto
* Mogoş Robert locul II
Calificarea : Sudor
o Vărzaru Daniel locul II