ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂICULESTI
Baiculesti, Arges
Consiliul elevilor
ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂICULEŞTI
CONSILIUL REPREZENTATIV AL ELEVILOR
ANUL ŞCOLAR 2018 - 2019
NR CRT |
NUME SI PRENUME |
Şcoala |
CLASA |
1 |
DICA ADELIN PETRIȘOR |
Şc. Gimnazială Băiculeşti |
V |
2 |
SCÎRLOI DRAGOȘ IULIAN |
Şc. Gimnazială Băiculeşti |
VI |
3 |
FLOAREA MARIUS DANIEL |
Şc. Gimnazială Băiculeşti |
VII |
4 |
CHIREAȚĂ ROBERTA MARIA |
Şc. Gimnazială Băiculeşti |
VIII |
5 |
IBRIC SEBASTIAN TEODOR |
Şc. Gimnazială Tutana |
V |
6 |
MIERLĂU IULIAN NICOLAE |
Şc. Gimnazială Tutana |
VII |
7 |
PĂNOIU MĂDĂLINA-ANDREEA |
Şc. Gimnazială Tutana |
VIII |
8 |
POPA ALEXANDRU GEORGE |
Şc. Gimnazială Valea Brazilor |
V |
9 |
PĂTRU DARIE MARIUS |
Şc. Gimnazială Valea Brazilor |
VI |
10 |
PUTINEANU ARTHUR-IUSTIN |
Şc. Gimnazială Valea Brazilor |
VII |
11 |
POPA MIHAI-LAURENȚIU |
Şc. Gimnazială Valea Brazilor |
VIII |
12 |
NEAGOE RAREȘ - ANDREI |
Şc. Gimnazială Valea lui Enache |
V |
13 |
DUMITRESCU IONUȚ - LUCIAN |
Şc. Gimnazială Valea lui Enache |
VI |
14 |
STOICESCU ANDRA DENISA |
Şc. Gimnazială Valea lui Enache |
VII |
15 |
DOBRE PATRICIA IOANA |
Şc. Gimnazială Valea lui Enache |
VIII |
ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂICULEŞTI
CONSILIUL REPREZENTATIV AL ELEVILOR
- RESPONSABILITĂŢI -
ANUL ŞCOLAR 2018 - 2019
1. PREŞEDINTE - CHIREAȚĂ ROBERTA MARIA (cls. a VIII-a – Băiculești)
2. VICEPREŞEDINŢI - POPA MIHAI-LAURENȚIU (cls. a VIII-a – Valea Brazilor)
- PĂNOIU MĂDĂLINA-ANDREEA (cls. a VIII-a – Tutana)
3. SECRETARI - DOBRE PATRICIA IOANA (cls. a VIII-a – Valea lui Enache)
- FLOAREA MARIUS DANIEL (cls. a VII-a – Băiculeşti)
4. RESPONSABILI ED. SANITARĂ
- DICA ADELIN PETRIȘOR (cls. a V-a – Băiculeşti)
- NEAGOE RAREȘ - ANDREI (cls. a V-a – Valea lui Enache)
- POPA ALEXANDRU GEORGE(cls. a V-a – V. Brazilor) - IBRIC SEBASTIAN TEODOR (cls. a V-a – Tutana)
5. RESPONSABILI ED. CULTURALĂ
- SCÎRLOI DRAGOȘ IULIAN (cls. a VI-a – Băiculeşti)
- DUMITRESCU IONUȚ LUCIAN (cls. a VI-a – Valea lui Enache)
- PĂTRU DARIE MARIUS (cls. a VI-a – V. Brazilor)
6. RESPONSABILI PROTECŢIA MEDIULUI şi EDUCAŢIA RUTIERĂ
- FLOAREA MARIUS DANIEL (cls. a VII-a – Băiculeşti)
- MIERLĂU IULIAN NICOLAE (cls. a VII-a – Tutana)
- PUTINEANU ARTHUR-IUSTIN (cls. a VII-a – V. Brazilor)
- STOICESCU ANDRA DENISA(cls. a VII-a – Valea lui Enache