Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Iorga"Bacau
Bacau, Bacau

Informaţii utile

   Înscriere grădiniță -grupa mică

Lista cererilor din Etapa I Faza 1 Anul şcolar 2020-2021

 

 

Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

1

 

ANDREI- BOLOG

 

THEODOR

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

2

 

ANDRIEȘ

 

SARA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

3

 

ANDRIEȘ

 

SOFIA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

4

 

ANICĂI

 

ERICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

5

 

AVRAM

 

MATTEO ANDREI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

6

 

BLAJ

 

ARTHUR DARIUS

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

7

 

CĂLIN

 

TUDOR CONSTANTIN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis


Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

8

 

CERNAT

 

AMALIA IOANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

9

 

CERNIC

 

ANAIS MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

10

 

CIȘCĂ

 

REBECA IOANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

11

 

CODREANU

 

YANIS MATTEO

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

12

 

COȘNIȚĂ

 

ELISABETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

13

 

CRĂCIUN

 

ADELA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

14

 

CURTACHE

 

FILIP GABRIEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

15

 

DIMOFTE

 

DAVID MIHAIL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

16

 

DODIȚĂ

 

SANDRA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis


Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

17

 

FILIPESCU

 

TUDOR

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

18

 

FLOREA

 

IOAN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

19

 

GĂMAN

 

LUCA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

20

 

GĂVENEA

 

MIHNEA NICOLAE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

21

 

GRIGORE

 

NATALIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

22

 

HÎNGAN

 

DAVID IOAN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

23

 

HUIBAN

 

ELIZA IOANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

24

 

IANOȘ

 

EMA LARISA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

25

 

LAZĂR

 

DRAGOȘ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis


Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

26

 

LUPEȘ

 

ANA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

27

 

MARIN

 

TEODORA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

28

 

MATEI ȚURCANU

 

LUCA EFREM

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

29

 

MIHĂILĂ

 

ILINCA ANTONIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

30

 

MOISĂ

 

TEODORA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

31

 

OCHIȘOR

 

ALEXANDRA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

32

 

PERJU

 

AMALIA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

33

 

POPA

 

DARIA GEORGIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

34

 

RADU

 

NATALIA BRENDA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis


Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

35

 

RAȘCOVSCHI

 

SEBASTIAN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

36

 

ROGOZ

 

FABIAN DUMITRU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

37

 

ROMAN

 

SIMINA IOANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

38

 

SÂRGHE

 

DAVID ANDREI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

39

 

STAVIRI

 

DAVID GABRIEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

40

 

ȘOȘA

 

IANIS

CONSTANTIN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

41

 

TERIȘ

 

EFREM

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

42

 

ȚARĂLUNGĂ

 

ANTONIA GABRIELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

43

 

UNGUREANU

 

LAVINIA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis


Nr crt

 

Nume

 

Prenume

 

Unitate

 

Grupa

Stare cerere

 

44

 

VEARBĂ

 

IUSTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

45

 

VIZITIU

 

MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

46

 

VOINEAG

 

BOGDAN ȘTEFAN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

47

 

ZAHARIA

 

ȘTEFANIA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mică

 

admis

 

48

 

ȚINORI

 

LILI SOFIA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU

 

Grupa mare

 

admis

 

         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

LISTA COPIILOR ADMIȘI ÎN ETAPA I-FAZA II

GRUPA MICĂ

AN ȘCOLAR 2020-2021

 

Nr.crt.

Nume și prenume

UNITATE

Status evaluare

Grupa

1.

BERTEA MATEI

ȘCALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”

ADMIS

GRUPA MICĂ

2.

ROȘCAN GEORGE ȘTEFAN

ȘCALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”

ADMIS

GRUPA MICĂ

       
         
         

 

 

Nu mai sunt locuri pentru etapele următoare.

 

 

                           DIRECTOR,

                      Prof. Mariana Umbrărescu