Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Iorga"Bacau
Bacau, Bacau

Înscriere învăţământ primar

 
 
 
 
 

CLASA PREGĂTIROARE 2020-2021

FORMAȚIUNEA DE STUDIU 1

NR.CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

1.

ALEXA KARINA ELENA

2.

ANDRONIC ERIC ANDREEAS

3.

BÂRGĂOANU ERIC ANDREI

4.

BULGARU DENIS ANDREI

5.

CAPLAT ȘTEFANIA

6.

CIBOTARU DAVID ALEXANDRU

7.

CIOBANU  EDITH

8.

CONDURAT DARIUS MIHAI

9.

CRĂCIUN SOFIA MARIA

10.

FRUNZĂ AMALIA ANDREEA

11.

GÂSCĂ VLAD PAUL

12.

GHICI GIULIA ȘTEFANIA

13.

GROSU DARIA MARIA

14.

IOSUB DAVID CONSTANTIN

15.

LUPU ANTONIA SOFIA

16.

MATEI RAREȘ IONUȚ

17.

MIȘCA SOFIA ARIANA

18.

NIGA DARIUS GABRIEL

19.

OLARU GIULIA ȘTEFANIA

20.

PASCU CASIAN ȘTEFAN

21.

PELIN ROBERTA ANA CARINA

22.

PINTILIE ROBERTA ANA CARINA

23.

POPOVICIU ALEXIA MARIA

24.

REBEGEA MARIA

25.

ROȘU EDUARD GEORGE

26.

SANDU ELENA SERENA

27.

UNGUREANU NECTARIA

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
FORMAȚIUNEA DE STUDIU 2
 
 

NR.CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

1.

APOSTU ALEXANDRA ELENA

2.

BIGHIU DAVID ANDREI

3.

CÂRSTIUC BUTNARU MEDEEA MARIA

4.

CIOMÂRȚAN YANIS IOAN

5.

CIUCHI NICOLAS

6.

CONDREA SOFIA ANA MARIA

7.

COSMA RAUL MARIAN

8.

DAMIAN LAVINIA ELENA

9.

GĂITAN ILINCA MARIA

10.

GOTCĂ ANASTASIA IOANA

11.

HORȚU RAREȘ CONSTANTIN

12.

IONESCU TEODORA ELENA

13.

IPATE MARCO

14.

MANOLE MAYA

15.

MURARIU IONUȚ CONSTANTIN

16.

NEDELCU NATALIA ALEXANDRA

17.

OANCEA RAREȘ MATEI

18.

PATRAȘC ARIADNA ȘTEFANIA

19.

PERJU SOFIA IOANA

20.

POCOVNICU ANDREEA ELENA

21.

POPA LUIS

22.

RADU MARIA

23.

RUSU MARIA OLIVIA

24.

SANDU MARIA

25.

SFÎRLEA RAREȘ ANDREI

26.

STOICA MATEI ALEXANDRU

27.

ȚUCA DAVID ADRIAN

28.

VARGA ALEXIA MARIA

29.

VINERICĂ DARIO DUMITRU

30.

VOINEAG TUDOR ANDREI

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
FORMAȚIUNEA DE STUDIU 3
   
   
   

NR.CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

1.

BABOSCHE EVIN ANDREI

2.

BOCANCEA  PETRU FABIAN

3.

BOT PAOLA RITA

4.

CERNAT PATRICK ANDREI

5.

CIOBANU ANASTASIA  CARINA

6.

COMAN NICHOLAS

7.

COȘNIȚĂ ECATERINA

8.

DERVEȘ ALEXANDRU

9.

DUMITRAȘCU SANDA AMELIE

10.

GHEORGHIU MARIA TEODORA

11.

GRASU TEODORA DANIELA

12.

IMBREA GABRIEL

13.

LĂCĂTUȘU ȘTEFANIA DARIA

14.

LUPEȘ IOAN ALEXANDRU

15.

MAXIM CARLA ANISIA

16.

NĂSTASE DENIS MĂDĂLIN

17.

NICA DARIA IOANA

18.

ODOBIȘTEANU TUDOR GABRIEL

19.

PAVEL DARIA EMILIA

20.

PETREA ALESIA MARIA

21.

POPA ALESIA MARIA

22.

POTOCEANU RADU EUSEBIU

23.

RĂDUCANU DARIA ANDREEA

24.

SANDU AYANA VICTORIA

25.

STANCIU EDUARD GABRIEL

26.

TĂTARU ALESSIA ANAIS

27.

TĂTARU COSTIN ALEXANDRU

28.

VASS LUCA ȘTEFAN

29.

VLASIE IANNIS TUDOR

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Pentru anul şcolar 2020-2021 se vor face inscrieri pentru 3 clase pregatitoare.
 
În sălile de clasă destinate claselor pregătitoare nu își desfășoară orele de curs alte clase mai mari.
 
Strazile arondate circumscriptiei noastre scolare sunt:
Aleea Metalurgiei -fără bl.14
Aleea Otelarilor
Aleea Constructorului
Bicaz
(fără blocurile: 15, 17, 21,23, 156, 160, 162, 164, 166 din circumscriptia Scolii „O. Voicu”)
Calea Republicii
(fără bl: 27, 29, 31, 33, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, din circumscriptia Scolii „O. Voicu”
fara bl 2, 4, 6, ... - 86, 88 din circumscriptia Scolii “Alexandru Safran”), bl 1 din circumscriptia Scolii “Domnița Maria”
Letea
Bucegi
(fara blocurile 28,54,111,113,115,117,119,121,123,129,131, 132,133,135,136, 137,138,139,140,141 din circumscriptia Scolii „Domnita Maria”)
Narciselor
(fara blocurile de pe parte Scolii “Alexandru Safran”
si fara blocurile 2, 4, 6, 8, 10 care apartin Scolii “Domnita Maria”)
Făgăraș 19,23
Inspectoratul Școlar Județean Bacău va pune la dispoziție o linie gratuită Telverde(0800816234) la care părinții vor putea obține informații despre înscrierea copiilor în clasa pregătitoare.